Scores: 2019 CDI Nieuw en St. Joosland

Wed, 04/10/2019 - 23:09
2019 CDI Nieuw en St. Joosland - 10 - 15 April 2019

Pony Riders - Team Championship Test - Group 1
Judges: Lehrmann, Van Twist, Warren Davey

  • 1. Micky Schelstraete - Elin's Noncisdador - 72.810 (Holland)
  • 2. Frederikke Gram Jacobsen - Gee Gee - 72.000 (denmark)
  • 3. Isabelle Jochems - Waddenhoek's Merlin - 71.143 (Holland)
  • 4. Thilde Rude Hare - Morgensterns Dakar - 70.952 (Denmark)
  • 5. Liva Addy Guldager Nielsen - D'Artagnan - 70.571 (Denmark)
  • 6. My Sandgren - Twenty Two - 70.286 (Sweden)
  • 7. Jette de Jong - Ico van de Beekerheide - 69.286 (Belgium)
  • 8. Lilli van den Hoogen - Martinez Candyman - 68.714 (Holland)
  • 9. Emilia Berglund Bergakra - Jarno - 68.667 (Sweden)
  • 10. Tessa van Hemert - Noordhof's Surprise - 68.571 (Holland)
  • 11. Rowena Weggelaar - Navarone van de Beekerheide - 68.381 (Holland)
  • 12. Jette de Jong - Ravelli - 68.333 (Belgium)
  • 13. Ellen Olsson - Daylight - 68.286 (Sweden)
  • 14. Julia Willemsen - Movie Star - 67.952 (Holland)
  • 15. Jiska van Nuffelen - Oh So Good - 66.190 (Belgium)
  • 16. Jill Kempes - Next Black Magic - 65.667 (Holland)
  • 17. Esmee Boers - Domino - 65.000 (Holland)
  • 18. Emilie Biermans - Kronio van de Delthoeve - 64.952 (Belgium)
  • 19. Finn Curran - Blokland's Hoeve's Amor - 64.857 (Ireland)
  • 20. Rowi Pille - Don Juan - 64.286 (Holland)
  • 21. Esmee Boers - Roosendaal's Miracle - 61.762 (Holland)

Pony Riders - Individual Test (Group 1)
Judges: Truppa, Andersson, Baarup

  • 1. Micky Schelstraete - Elin's Noncisdador - 73.829 (Holland)
  • 2. Liva Addy Guldager Nielsen - D'Artagnan - 71.892 (Denmark)
  • 3. Frederikke Gram Jacobsen - Gee Gee - 71.802 (Denmark)
  • 4. Tessa van Hemert - Noordhof's Surprise - 70.450 (Holland)
  • 5. Lilli van den Hoogen - Martinez Candyman - 69.865 (Holland)
  • 6. Jette de Hong - Ico van de Beekerheide - 69.414 (Belgium)
  • 7. Thilde Rude Hare - Morgenstern's Dakar - 69.369 (Denmark)
  • 8. Emilia Berglund Bergakra - Jarno - 69.279 (Sweden)
  • 9. Julia Willemsen - Movie Star - 68.874 (Holland)
  • 10. Isabelle Jochems - Waddenhoek's Merlin - 68.784 (Holland)
  • 11. Ellen Olsson - Daylight - 68.604 (Sweden)
  • 12. Esmee Boers - Domino - 68.243 (Holland)
  • 13. My Sandgren - Twenty Two - 67.928 (Sweden)
  • 14. Jill Kempes - Next Black Magic - 67.838 (Holland)
  • 15. Rowena Weggelaar - Navarone van de Beekerheide - 67.703 (Holland)
  • 16. Rowi Pille - Don Juan - 67.027 (Holland)
  • 17. Jette de Jong - Ravelli - 66.126 (Belgium)
  • 18. Jiska van Nuffelen - Oh So Good - 64.955 (Belgium)
  • 19. Emilie Biermans - Kronio van de Delthoeve - 63.559 (Belgium)
  • 20. Finn Curran - Blokland's Hoeve's Amor - 63.243 (ireland)
  • 21. Esmee Boers - Roosendaal's Miracle - 59.459 (Holland)

Pony Riders - Team Championship Test - Group 2
Jydges: Ebert, Schwennesen, Vint Warmington

  • 1. Floor van der Kuijl - Champ of Daily - 71.095 (Holland)
  • 2. Evi van Rooij - King Stayerhof's Jango - 71.095  (Holland)
  • 3. Morgan Walraven - Devill's Kiss Naoni - 70.619  (Holland)
  • 4. Sophia Winther Andersen - Der Harlekin B - 70.429 (denmark)
  • 5. Floor van der Kuijl - Castenrayseweg's Dreamboy - 70.286  (Holland)
  • 6. Nina Woertz - Madam's Menno - 70.238  (Holland)
  • 7. Lara van Nek - Brouwerhaven's Nairobi - 69.905  (Holland)
  • 8. Robin Heiden - Oosterbroek Fenix - 69.810  (Holland)
  • 9. Robin Heiden - Colourfull Cannonball - 69.667  (Holland)
  • 10. Felicia Nissen - FS Daddy's Starlight  - 68.571 (Germany)
  • 11. Lara van Nek - Baumann's Despino - 68.333  (Holland)
  • 12. Tatum Nugteren - Del Piero - 67.524  (Holland)
  • 13. Noa Joosen - Miss Miracle - 66.762 (Belgium)
  • 14. Sita Hopman - Demaggio - 65.667  (Holland)
  • 15. Dagmar Sofie Oxlund - Dancing Q - 65.381 (Denmark)
  • 16. Hermione Tottman - Brasil - 64.667 (Great Britain)
  • 17. Amelie van der Steichel - Dollarboy SG - 64.524 (Belgium)
  • 18. Sita Hopman - Brouwershaven Uthopia II - 63.762  (Holland)
  • 19. Sadhbh O'Toole - Maverick S - 63.238 (Ireland)
  • 20. Lily Laughton - Steendieks Cadillac - 61.381 (Great Britain)

Pony Riders - Individual Test (Group 2)
Judges: Leyman, Tissot, De Wolff

  • 1. Robin Heiden - Colourfull Cannonball - 71.396 (Holland)
  • 2. Lara van Nek - Baumann's Despino - 70.676 (Holland)
  • 3. Sophia Winther Andersen - Der Harlekin B - 70.000 (Denmark)
  • 4. Robin Heiden - Oosterbroek Fenix - 69.595 (Holland)
  • 5. Evi van Rooij - King Stayerhof's Jango - 69.550 (Holland)
  • 6. Floor van der Kuijl - Castenrayseweg's Dreamboy - 69.2"4 (Holland)
  • 7. Lara van Nek - Brouwershaven's Nairobi - 68.468 (Holland)
  • 8. Morgan Walraven - Devill's Kiss Naoni - 68.243 (Holland)
  • 9. Felicia Nissen - FS Daddy's Starlight - 68.198 (Germany)
  • 9. Floor van der Kuijl - Champ of Daily - 68.198 (Holland)
  • 11. Tatum Nugteren - Del Piero - 67.748 (Holland)
  • 12. Nina Woertz - Madam's Menno - 67.703 (Holland)
  • 13. Dagmar Sofie Oxlund - Dancing Q - 67.432 (Denmark)
  • 14. Hermione Tottman - Brasil - 67.207 (Great Britain)
  • 15. Sadhbh O'Toole - Maverick S - 66.306 (Ireland)
  • 16. Sita Hopman - Brouwershaven's Uthophia II - 66.126 (Holland)
  • 17. Noa Joosen - Miss Miracle - 65.180 (Belgium)
  • 18. Lily Laughton - Steendieks Cadillac - 64.189 (Great Britain)
  • 19. Sita Hopman - Demaggio - 61.167 (Holland)
  • 20. Amelie van der Steichel - Dollarboy SG - 60.450 (Belgium)

Pony Riders - Consolation (group 1 + 2)
Judges: van Daele, De Bel, Stukelj

  • 1. My Sandgren - Twenty Two  - 70.405 (Sweden)
  • 2. Isabelle Jochems - Waddenhoek's Merlin - 70.405  (Holland)
  • 3. Dagmar Sofie Oxlund - Dancing Q - 69.595 (Denmark)
  • 4. Robin Heiden - Oosterbroek Fenix - 69.459  (Holland)
  • 5. Amelie van der Steichel - Dollarboy SG - 69.054 (Belgium)
  • 6. Lara van Nek - Brouwershaven's Nairobi - 68.649  (Holland)
  • 7. Floor van der Kuijl - Champ of Daily - 68.468  (Holland)
  • 8. Jill Kempes - Next Black Magic - 68.333  (Holland)
  • 9. Noa Joosen - Miss Miracle - 68.288 (Belgium)
  • 10. Rowi Pille - Don Juan - 68.018  (Holland)
  • 11. Hermione Tottman - BRasil - 67.973 (Great Britain)
  • 12. Jiska van Nuffelen - Oh So Good - 67.703 (Belgium)
  • 13. Emilie Biermans - Kronio van de Delthoeve - 67.477 (Belgium)
  • 14. Jette de Jong - Ravelli - 67.342 (Belgium)
  • 14. Ellen Olsson - Daylight - 67.342 (Sweden)
  • 16. Esmee Boers - Domino - 66.847  (Holland)
  • 17. Sadhbh O'Toole - Maverick - 66.577 (Ireland)
  • 18. Finn Curran - Blokland Hoeve's Amor - 65.180 (Ireland)
  • 19. Lily Laughton - Steendieks Cadillac - 62.523 (Great Britain)
  • 20. Sita Hopman - Brouwershaven's Uthopia II - 62.523  (Holland)

Pony Riders - Kur to Music (group 1 + 2)
Judges: Warren Davey, Schwennesen, De Wolff

  • 1. Micky Schelstraete - Elin's Noncisdador - 74.950  (Holland)
  • 2. Evi van Rooij - King Stayerhof's Jango - 73.992  (Holland)
  • 3. Lilli van den Hoogen - Martinez Candyman - 73.367  (Holland)
  • 4. Liva Addy Guldager Nielsen - D'Artagnan - 72.367 (Denmark)
  • 5. Robin Heiden - Colourfull Cannonball - 72.242  (Holland)
  • 6. Frederikke Gram Jacobsen - Gee Gee - 71.458  (Denmark)
  • 7. Emilia Berglund Bergakra - Jarno - 71.150 (Sweden)
  • 8. Sophia Winther Andersen - Der Harlekin B - 70.400 (Denmark)
  • 9. Thilde Rude Hare - Morgensterns Dakar - 70.392 (Denmark)
  • 10. Lara van Nek - Baumann's Despino - 70.008  (Holland)
  • 11. Floor van der Kuijl - Castenrayseweg's Dreamboy - 69.792  (Holland)
  • 12. Julia Willemsen - Movie Star - 69.275  (Holland)
  • 13. Tessa van Hemert - Noordhof's Surprise - 68.708  (Holland)
  • 14. Tatum Nugteren - Del Piero - 68.592  (Holland)
  • 15. Nina Woerts - Madam's Menno - 68.475  (Holland)
  • 16. Jette de Jong - Ico van de Beekerheide - 67.958 (Belgium)
  • 17. Morgan Walraven - Devill's Kiss Naoni - 67.500  (Holland)
  • 18. Felicia Nissen - FS Daddy's Starlight - 50.083 (Germany)

Children - Preliminary Test
Judges: Andersson, Van Daele, Stukelj

  • 1. Senna Evers - Happy Feet - 72.949  (Holland)
  • 2. Anniek van Dulst - Isala's Arielle - 72.051  (Holland)
  • 3. Fleur Kempenaars - Armano - 69.359  (Holland)
  • 4. Stefanie Mechetina - San Calida - 69.359 (Russia)
  • 5. Alexander Goovaerts - Habiba van het Bloemenhof - 68.974 (Belgium)
  • 6. Maura Knipscheer - Amaretto - 68.91°  (Holland)
  • 7. Yanina Frantsuzova - Flitslampje - 67.949 (Russia)
  • 8. Brittany Clabots - Fluegel - 66.731 (Belgium)
  • 9. Cillian Curran - Charlotte - 66.282 (Ireland)
  • 10. Amber Schelstraete - Burberry - 63.077  (Holland)

Children - Team Championship Test
Judges: Stukelj, Nivelle, de Bel

  • 1. Anniek van Dulst - Isala's Arielle - 73.013 (Holland)
  • 2. Senna Evers - Happy Feet - 72.949 (Holland)
  • 3. Maura Knipscheer - Amaretto - 69.167 (Holland)
  • 4. Stefania Mechetina - San Calida - 68.590 (Russia)
  • 5. Amber Schelstraete - Burberry - 67.500 (Holland)
  • 5. Yanina Frantsuzova - Flitslampje - 67.500 (Russia)
  • 7. Aleander Goovaerts - Habiba van het Bloemenhof - 67.436 (Belgium)
  • 8. Cillian Curran - Charlotte - - 67.051 (Ireland)
  • 9. Brittany Clabots - Fluegel - 65.577 (Belgium)
  • 10. Fleur Kempenaars - Armano - 65.256 (Holland) 

Children - Individual Test
Judges: De Bel, Halsall, Schwennesen

  • 1. Senna Evers - Happy Feet - 72.440 (Holland)
  • 2. Anniek van Dulst - Isala's Arielle - 69.345 (Holland)
  • 3. Maura Knipscheer - Amaretto - 69.107 (Holland)
  • 4. Stefania Mechetina - San Calida - 68.750 (Russia)
  • 5. Alexander Goovaerts - Habiba van het Bloemenhof - 68.452 (Belgium)
  • 6. Fleur Kempenaars - Armano - 67.321 (Holland)
  • 7. Yanina Frantsuzova - Flitslampje - 66.012 (Russia)
  • 8. Brittany Clabots - Fleugel - 64.464 (Belgium)
  • 9. Amber Schelstraete - Burberry  - 64.107 (Holland)
  • 10. Cillian Curran - Charlotte - 63.036 (Ireland)

Junior Riders -  Team Championship Test
Judges: de Wolff, Leyman, Halsall

  • 1. Laura Jarlkvist Rasmussen - Aatoftens Dornier - 71.869 (Denmark)
  • 2. Micky Schelstraete - Grand Charmeur - 71.364 (Holland)
  • 3. Elisabeth von Wulffen - Babylon - 71.212 (Germany)
  • 4. Anders Sjobeck Hoeck - Blue Hors Zwobber - 71.162 (Denmark)
  • 5. Sanne van der Pols - Excellentie - 70.707  (Holland)
  • 6. Sanne van der Pols - Cuvanck PP - 70.556  (Holland)
  • 7. Elisabeth von Wulffen - Dancing World - 70.303 (Germany)
  • 8. Marten Luiten - Fynona - 69.545  (Holland)
  • 9. Amalie Skov Christensen - Sandbaeks Wonder Hit - 69.495 (Denmark)
  • 10. Charlotte McDowall - Alivia - 69.394 (Great Britain)
  • 10. Katelijna Maes - Ibou van de Kapelhof - 69.394 (Belgium)
  • 12. Amber van den Steen - Fame - 69.141 (Belgium)
  • 12. Pem Verbeek - Fernando Torres - 69.141  (Holland)
  • 14. Polina Kolesnikova - Liberal - 68.838 (Russia)
  • 15. Annemijn Boogaard - Fullspeed - 68.687  (Holland)
  • 16. Kristina Leonova - Real Life - 68.586 (Russia)
  • 17. Julia Hammer - Vimogaardens Ricca Donna - 68.535 (Norway)
  • 18. Shanna Baars - Farzana G - 68.232  (Holland)
  • 19. Karoline Sofie Vestergaard - Junior Hit - 68.131 (Belgium)
  • 20. Bente Hedeman Joosten - Hippy Evitia - 67.929  (Holland)
  • 21. Jessica McConkey - Lady Gaga - 67.828 (Great Britain)
  • 22. Chiel van Bedaf - Floris - 67.576  (Holland)
  • 23. Nikita Kok - Sandman - 67.475 (Holland)
  • 24. Romy Verweij - Alibi - 67.323 (Holland)
  • 25. Sascha Heijmans - Flying Dutchman ACB - 67.071 (Holland)
  • 26. MArgarita Anashkina - Deutsch Graf - 66.919 (Russia)
  • 27. Maya Shemakova - Wiolita - 66.768 (Russia) 
  • 28. Elisa Lindeblad - Don Silvio - 66.212 (Sweden)
  • 29. Sharina Mandemakers - Guns 'n Roses- - 66.212  (Holland)
  • 30. Liesl van Evelghem - Faustland - 66.162 (Belgium)
  • 31. Emelie Svanstrom - Toscham SD - 66.010 (Sweden)
  • 32. Dana van der Meer - Caittin - 66.010 v
  • 33. Mindy Hoekstra- Heavens Choice - 65.808  (Holland)
  • 34. Thessa Gilbers - Gominka Est - 64.949 (Holland)
  • 35. Charlie Grieve - Fedor van het Booienhof - 64.848 (Great Britain)
  • 36. Megan Assouline - Botero - 63.030 (Great Britain)
  • 37. Chiel van Bedaf - Fernando - 62.828  (Holland)
  • 38. Britney de Jong - Fleetwood RR - 60.354 (Holland)
  • Brandy Bos - Vitellius Foret - RET  (Holland)

Junior Riders - Individual Test
Judges: Stukelj, Van Daele, Vint Warmington

  • 1. Marten Luiten - Fynona - 72.892 (Holland)
  • 2. Micky Schelstraete - Grand Chameur - 72.745  (Holland)
  • 3. Elisabeth von Wulffen - Dancing World - 72.598 (Germany)
  • 4. Elisabeth von Wulffen - Babylon - 71.225 (Germany)
  • 5. Anders Sjobeck Hoeck - Blue Hors Zwobber - 71.176 (Denmark)
  • 6. Sanne van der Pols - Cuvanck PP - 70.725  (Holland)
  • 7. Laura Jarlkvist Rasmussen - Aatoftens Dornier - 70.490 (Denmark)
  • 8. Kristina Leonova - Real Life - 69.706 (Russia)
  • 9. Karoline Sofie Vestergaard - Junior Hit - 69.118 (Belgium)
  • 9. Amalie Skov Christensen - Sandbaeks Wonder Hit - 69.118 (Denmark)
  • 11. Amber van den Steen - Fame - 68.627 (Belgium)
  • 12. Annemijn Boogaard - Fullspeed - 68.578  (Holland)
  • 13. Chiel van Bedaf - Floris - 68.284  (Holland)
  • 14. Margarita Anashkina - Deutsch Graf - 68.039 (Russia)
  • 15. Thessa Gilbers - Gominka Est - 67.490  (Holland)
  • 16. Mindy Hoekstra - Heavens Voice - 67.402  (Holland)
  • 17. Charlotte McDowall - Alivia - 67.206 (Great Britain)
  • 17. Julia Hammer - Vimogaardens Ricca Donna - 67.206 (Norway)
  • 19. Nikita Kok - Sandman - 66.961  (Holland)
  • 20. Maya Shemakova - Wiolita - 66.912 (Russia)
  • 21. Elisa Lindeblad - Don Silvio - 66.863 (Sweden)
  • 22. Sanne van der Pols - Excellentie - 66.814 (Holland)
  • 23. Chiel van Bedaf - Fernando - 66.520  (Holland)
  • 24. Pem Verbeek - Fernando Torres - 66.275  (Holland)
  • 25. Emelie Svanstrom - Toscham SD - 66.127 (Sweden)
  • 26. Dana van der Meer - Caittin - 66.078  (Holland)
  • 27. Shanna Baars - Farzana G - 65.833  (Holland)
  • 28. Romy Verweij - Alibi - 65.686  (Holland)
  • 29. Liesl van Evelghem - Faustland - 65.637 (Belgium)
  • 30. Bente Hedeman Joosten - Hippy Evita - 65.049  (Holland)
  • 31. Polina Kolesnikova - Liberal - 64.755 (Russia)
  • 32. Sharina Mandemakers - Guns 'n Roses - 64.608  (Holland)
  • 33. Jessica McConkey - Lady Gaga - 64.510 (Great Britain)
  • 34. Sascha Heijmans - Flying Dutchman - 64.108  (Holland)
  • 35. Brandy Bos - Vitellius Foret - 63.402  (Holland)
  • 36. Katelijne Maes - Ibou van de Kapelhof - 63.176  (Belgium)
  • 37. Charlie Grieve - Fedor van het Booienhof - 60.882 (Great Britain)
  • 38. Britney de Jong - Fleetwood RR - 58.725  (Holland)
  • Megan Assouline - Botero - ELI

Junior Riders - Consolation Individual test
Judges: Nivelle, Warren davey, Andersson

  • 1. Emelie Svanstrom - Toscham SD - 69.902 (Sweden)
  • 2. Katelijne Maes - Ibou van de Kapelhof - 69.353 (Belgium)
  • 3. Bente Hedeman Joosten - Hippy Evita - 68.431  (Holland)
  • 4. Sanne van der Pols - Excellentie - 67.794  (Holland)
  • 5. Shanna Baars - Farzana G -67.500  (Holland)
  • 6. Maya Shemakova - Wiolita - 67.206 (Russia)
  • 7. Elise Lindblad - Don Silvio - 67.059 (Sweden)
  • 8. Polina Kolesnikova - Liberal - 66.863 (Russia)
  • 9. Pem Verbeek - Fernando Torres - 66.373  (Holland)
  • 10. Dana van der Meer - Caittin - 66.324  (Holland)
  • 11. Sharina Mandemakers - Guns 'n Roses - 65.980  (Holland)
  • 12. Sascha Heijmans - Flying Dutchman ACB - 65.490  (Holland)
  • 13. Romy Verweij - Alibi - 65.049  (Holland)
  • 14. Liesl van Evelghem - Faustland - 62.598 (Belgium)
  • 15. Chiel van Bedaf - Fernando - 62.500  (Holland)
  • 16. Britney de Jong - Fleetwood RR - 61.863  (Holland)
  • 17. Charlie Grieve - Fedor van het Booienhof - 61.422 (Great Britain)
  • Jessica McConkey - Lady Gaga - RET (Great Britain)
  • Elisabeth von Wulffen - Babylon - RET (Germany)

Junior Riders - Kur to Music
Judges: Andersson, Nivelle, Tissot

  • 1. Marten Luiten - Fynona - 77.083  (Holland)
  • 2. Anders Sjobeck Hoeck - Blue Hors Zwobber - 75.208 (Denmark)
  • 3. Amber van den Steen - Fame - 74.583  (Belgium)
  • 4. Micky Schelstraete - Grand Charmeur - 74.042  (Holland)
  • 5. Elisabeth von Wulffen - Dancing World - 73.792 (Germany)
  • 6. Laura Jarlkvist Rasmussen - Aatoftens Dornier - 73.417 (Denmark)
  • 7. Amalie Skov Christensen - Sandbaeks Wonder Hitt - 72.958 (Denmark)
  • 8. Sanne van der Pols - Cuvanck PP - 72.708 (Holland)
  • 9. Kristina Leonova - Real Life - 72.583 (Russia)
  • 10. Karoline Sofie Vestergaard  - Junior Hit - 71.292 (Belgium)
  • 11. Charlotte McDowall - Alivia - 70.833 (Great Britain)
  • 12. Annemijn Boogaard - Fullspeed - 70.250 (Holland)
  • 13. Margarita Anashkina - Deutsch Graf - 69.250 (Germany)
  • 14. Julia Hammer - Vimogaardens Ricca Donna - 69.167 (Norway)
  • 15. Chiel van Bedaf - Floris - 68.375  (Holland)
  • 16. Mindy Hoekstra - Heavens Voice - 67.167 (Holland)
  • 17. Nikita Kok - Sandman - 66.958 (Holland)
  • 18. Thessa Gilbers - Gominka Est - 63.833 (Holland) 

Young Riders -  Team Championship Test
Judges: Tissot, Baarup, Andersson

  • 1. Esmee Donkers - Chaina - 71.422  (Holland)
  • 2. Celine Rorbaek Silfen - Romio Hojris - 71.275  (Holland)
  • 3. Malene Aborg - Quantico Nexen - 70.588 (Denmark)
  • 4. Caroline Elsner - Alskenz Firfod - 70.490 (Denmark)
  • 5. Ditte Kvistgaard - Divinia - 70.294 (Denmark)
  • 6. Myrthe Wedda - Diamond Geezer - 70.147  (Holland)
  • 7. Diana van de Bovenkamp - Evita Ronia - 69.583  (Holland)
  • 8. Daphne van Peperstraten - Cupido - 69.265  (Holland)
  • 9. Marel van Wallenburg - Zip - 69.069  (Holland)
  • 10. Kimberly Pap - Vloet Victory - 68.873  (Holland)
  • 11. Fabienne Jongen - Botticelli - 68.627  (Holland)
  • 12. Lovisa Wessblad - Adobe MB - 68.333 (Sweden)
  • 13. Thalia Rockx - Gerda Nova - 68.137  (Holland)
  • 14. Cecilia Bergakra Berglund - Primavera - 68.088 (Sweden)
  • 15. Thalia Rockx - Verdi de la Fazenda - 68.039  (Holland)
  • 16. Maria Kristensen - Bogegardens Boney M  - 67.794 (Denmark)
  • 17. Victoria Kuusisto Pedersen - Langkjaergaards Donna Fetti - 67.549  (Holland)
  • 18. Juan Gonzalez de las Cuevas - Denksport - 66.912 (Spain)
  • 19. Suraya Hendrikx - Dear Friend - 66.618 (Belgium)
  • 20. Suraya Hendrikx - Black Beauty - 65.637 (Belgium)
  • 21. Charlotte Dicker - Sabatini - 65.588 (Great Britain)
  • 22. Beatrice Ivarsson - Charles - 65.539 (Sweden)
  • 23. Lisanne Zoutendijk - Zilverstar - 65.294  (Holland)
  • 24. Dente de Schepper - Emaico - 65.000 (Belgium)
  • 25. Stephanie Hartmann - Lady Gaga - 64.657 (Switzerland)
  • 26. Meike Kroot - Vince - 64.265  (Holland)
  • 27. Lo Dahlquist Morkenstam - Welton Five - 64.216 (Sweden)
  • 28. Amber de Groot - R Banderas - 64.020  (Holland)
  • 29. Xanthe de Backer - Batiqar - 62.206  (Holland)
  • 30. Daniela Therman - Sara Enshoj - 61.422 (Finland)
  • 31. Isobel Berrington - Bing - 60.147 (great Britain)
  • 32. Alana Cazabon - Zazou - 57.500 (Ireland)
  • Zoe Kuintjes - Dark Amber - RET  (Holland)
  • Jade Oord - Chireine - ELI  (Holland)

Young Riders - Individual Test
Judges: Van Twist, Nivelle, Warren Davey

  • 1. Esmee Donkers - Chaina - 70.588 (Holland)
  • 2. Celine Rorbaek Silfen - Romio Hojris - 70.441 (Denmark)
  • 3. Daphne van Peperstraten - Cupido - 70.343 (Holland)
  • 4. Diana van de Bovenkamp - Evita Ronia - 70.196 (Holland)
  • 4. Malene Aborg - Quantico Nexen - 70.196  (Holland)
  • 6. Kimberly Pap - Vloet Victory - 69.608  (Holland)
  • 7. Victoria Kuusisto Pedersen - Donna Fetti - 69.559  (Denmark)
  • 8. Merel van Wallenburg - Zip - 68.824  (Holland)
  • 9. Lovisa Wessblad - Adobe MB - 68.725  (Sweden)
  • 10. Suraya Hendrikx - Black Beauty - 68.480 (Belgium)
  • 11. Myrthe Wedda - Diamond Geezer - 68.382  (Holland)
  • 12. Lisanne Zoutendijk - Zilverstar - 68.284  (Holland)
  • 13. Thalia Rockx - Gerda Nova - 68.941  (Holland)
  • 14. Maria Kristensen - Bogegaardens Boney M - 67.843 (Denmark)
  • 15. Suraya Hendrikx - Dear Friend - 67.794 (Belgium)
  • 16. Ditte Kvistgaard - Divina - 67.549 (Denmark)
  • 17. Zoe Kuintjes - Dark Amber - 67.500  (Holland)
  • 18. Fabienne Jongen - Botticelli - 67.059  (Holland)
  • 19. Thalia Rockx - Verdi de la Fazenda - 66.569  (Holland)
  • 20. Dente de Schepper - Emaico - 66.471 (Belgium)
  • 21. Beatrice Ivarsson - Charles - 66.275 (Sweden)
  • 22. Lo Dahlquist Morkenstam - Welton Five - 66.225 (Sweden)
  • 23. Stephanie HArtmann - Lady Gaga - 66.127 (Switzerland)
  • 24. Juan Gonzalez de las Cuevas - Denksport - 65.931 (Spain)
  • 25. Amber de Groot - R Banderas - 65.784  (Holland)
  • 26. Isobel Berringon - Bing - 65.735 (Great Britain)
  • 27. Xanthe de Backer - Batiquar - 65.588 (Belgium)
  • 28. Meike Kroot - Vince - 65.000  (Holland)
  • 29. Caroline Elsner - Alskenz Firfod - 64.020 (Denmark)
  • 30. Charlotte Dicker - Sabatini - 62.794 (Great Britain)
  • 31. Alana Cazabon - Zazou - 60.539 (Ireland)
  • 32. Daniela Therman - Sara Enshoj - 60.343 (Finland)
  • 33. Jade Oord - Chireine - 58.431  (Holland)
  • Cecila Bergakra Berglund - Primavera - ELI (Sweden)

Young Riders - Consolation Individual Test
Judges: Tissot, Vint Warmington, van Twist

  • 1. Thalia Rockx - Verdi de la Fazenda  - 70.490  (Holland)
  • 2. Suraya Hendrikx - Black Beauty - 70.098 (Belgium)
  • 3. Caroline Elsner - Alskenz Firfod - 69.951 (Denmark)
  • 4. Meike Kroot - Vince - 69.412  (Holland)
  • 5. Lo Dahlquist Morkenstam - Welton Five - 67.941 (Sweden)
  • 6. Cecilia Bergakra Berglund - Primavera - 67.402 (Sweden)
  • 7. Beatrice Ivarsson - Charles - 66.471 (Sweden)
  • 8. Charlotte Dicker - Sabatini - 65.539 (Great Britain)
  • 9. Xanthe De Backer - Batiqar - 65.343 (belgium)
  • 10. Amber de groot - R Banderas - 64.902  (Holland)
  • 11. Juan Gonzalez de las Cuevas - Denksport - 64.755 (Spain)
  • 12. Isobel Berrington - Bing - 64.559 (Great Britain)
  • 13. Stephanie Hartmann - Lady Gaga - 64.118 (Switzerland)
  • 14. Jade Oord - Chireine - 63.382  (Holland)
  • 15. Alana Cazabon - Zazou - 63.039 (ireland)

Young Riders - Kur to Music
Judges: Halsall, Leyman, Truppa

  • 1. Esmee Donkers - Chaina - 74.042  (Holland)
  • 2. Kimberly Pap - Vloet Victory - 73.833  (Holland)
  • 3. Diana van de Bovenkamp - Evita Ronia - 72.083  (Holland)
  • 4. Suraya Hendrikx - Dear Friend - 71.625 (Belgium)
  • 5. Celine Rorbaek Silfen - Romio Hojris - 71.292 (Denmark)
  • 6. Malene Aborg - Quantico Nexen - 71.042 (Denmark)
  • 7. Zoe Kuintjes - Dark Amber - 70.958  (Holland)
  • 8. Fabienne Jongen - Botticelli - 70.583  (Holland)
  • 9. Myrthe Wedda - Diamond Geezer - 70.542  (Holland)
  • 10. Marel van Wallenburg - Zip - 70.375  (Holland)
  • 11. Ditte Kvistgaard - Divina - 70.167 (Denmark)
  • 12. Lovisa Wessblad  - Adobe MB - 69.875 (Sweden)
  • 13. Daphne van Peperstraten - Cupido - 69.500  (Holland)
  • 14. Thalia Rockx - Gerda Nova - 68.792  (Holland)
  • 15. Victoria Kuusisto Pedersen - Donna Fetti - 68.542 (Denmark)
  • 16. Maria Kristensen - Bogegaardens Boney M - 68.125 (Denmark)
  • 17. Lisanne Zoutendijk - Zilverstar - 67.958  (Holland)
  • 18. Dente de Schepper - Emaico - 65.458 (Belgium)

Prix St Georges
Judges: Vint-Warmington, Truppa, Lehrmann, Stukelj, Ebert

  • 1. Lynne Maas - Fantasique - 71.529 (Holland)
  • 2. Thamar Zweistra - Erina - 70.588  (Holland)
  • 3. Maxime Osse - Estados - 70.176  (Holland)
  • 4. Anna Tallberg - Grevens Zorro - 69.547 (Finland)
  • 5. Stephanie de Frel - Farmana Angel - 68.059  (Holland)
  • 6. Danielle Heijkoop - Damirez - 68.000  (Holland)
  • 7. Jeanine Nekeman - Ferrari - 67.941  (Holland)
  • 8. Juliane Burfeind - Con Cento - 67.912 (Germany)
  • 9. Frederik Bogaert - Dinzindee - 67.882 (Belgium)
  • 10. Astrid Langeberg - Downtown - 67.471  (Holland)
  • 11. Annemieke Lips Maaskant - Dutch Dandy DJ - 67.206  (Holland)
  • 12. Rodrigo Laserna Riegner - Exit LW - 67.088 (Colombia)
  • 13. Jessica Nijpjes - Balorig Z - 66.912  (Holland)
  • 14. Angelique van Dijk - Eastpoint - 66.235  (Holland)
  • 15. Vincent Bol  - Baltimore  66.088  (Holland)
  • 16. Linda Meisch - Jane Toja - 64.765 (Belgium)
  • 17. Nicky Peeters - Condiblesse van de Kempenhoeve - 64.706 (Belgium)
  • 18. Kerry Mackin - Esquire - 64.412 (Great Britain)
  • 19. Rienke van de Ven - Veeneman - Cristall's Il Divo - 63.500  (Holland)

Intermediaire I
Judges: Andersson, Vint-Warmington, Ebert, van Daele, Warren Davey

  • 1. Lynne Maas - Fantastique - 73.059  (Holland)
  • 2. Thamar Zweistra - Erina - 70.618  (Holland)
  • 3. Anna Tallberg - Grevens Zorro - 69.588 (Finland)
  • 4. Linda Meisch - Jane Toja - 69.235 (Belgium)
  • 5. Danielle Heijkoop - Damirez - 69.147  (Holland)
  • 6. Stephanie de Frel - Farmana Angel - 68.294  (Holland)
  • 7. Jeanine Nekeman - Ferrari - 68.000  (Holland)
  • 7. vincent Bol - Baltimore - 68.000  (Holland)
  • 9. Frederik Bogaert - Dinzindee - 67.029 (Belgium)
  • 10. Jessica Nijpjes - Balorig Z - 67.000  (Holland)
  • 11. Rodrigo Laserna Riegner - Exit LW - 65.921 (Colombia)
  • 12. Maxime Osse - Estados - 65.735  (Holland)
  • 13. Astrid Langeberg - Downtown - 64.912  (Holland)
  • 14. Angelique van Dijk - Eastpoint - 64.029  (Holland)
  • 15. Rienke van de Ven Veeneman - Cristall's Il Divo - 62.971  (Holland)
  • 16. Nicky Peeters - Condiblesse van de Kempenhoeve - 62.647 (Belgium)
  • 17. Annemieke Lips Maaskant - Dutch Dandy DJ - 62.500  (Holland)
  • 18. Kerry Mackin - Esquire - 61.235 (Great Britain)
  • Juliane Burfeind - Con Cento - RET (Germany)

Consolation - Prix St Georges
Judges: de Bel, Stukelj, Truppa

  • 1. Nicky Peeters - Condiblesse van de Kempenhoeve - 67.157 (Belgium)

Intermediaire I Kur to Music
Judges: Truppa, Warren Davey, Van Daele, Van Twist, Schwennesen

  • 1. Lynne Maas - Fantastique - 74.995 (Holland)
  • 2. Astrid Langeberg - Downtown - 70.550 (Holland)
  • 3. Stephanie de Frel - Farmana Angel - 70.405 (Holland)
  • 4. Danielle Heijkoop - Damirez - 70.235 (Holland)
  • 5. Vincent Bol - Baltimore - 69.770 (Holland)
  • 6. Thamar Zweistra - Erina - 69.570 (Holland)
  • 7. Jeanine Nekeman - Ferrari - 69.550 (Holland)
  • 8. Anna Tallberg - Grevens Zorro - 69.235 (Finland)
  • 9. Linda Meisch - Jane Toja - 69.045 (Belgium)
  • 10. Jessica Nijpjes - Balorig Z - 67.560 (Holland)
  • 11. Maxime Osse - Estados - 67.550 (Holland)
  • 12. Rodrigo Laserna Riegner - Exit LW - 67.420 (Colombia)
  • 13. Frederik Bogaert - Dinzindee - 67.140 (Belgium)
  • 14. Angelique van Dijk - Eastpoint - 66.805 (Holland)
  • 15. Rienke van de Ven Veeneman - Cristall's Il Divo - 66.580 (Holland)

Under 25 - Intermediaire II
Judges: Van Daele, Ebert, Schwennesen, Warren-Davey, van Twist

  • 1. Jasmien de Koeyer - Esperanza - 73.147 (Holland)
  • 2. Jeanine Nieuwenhuis - TC Athene - 72.824 (Holland)
  • 3. Claire Gallimore - Annette Ballerina - 70.235 (Great Britain)
  • 4. Beata Soderberg - Fiorano - 69.647 (Sweden)
  • 4. Bianca Nowag - Sir Hohenstein - 69.647 (Germany)
  • 6. Emma Jonsson - Donizetti - 69.529 (Sweden)
  • 7. Bianca Nowag - Luciano - 69.235 (Germany)
  • 8. Carlijn Huberts - Watoeshi - 69.118 (Holland)
  • 9. Lisanne Zoutendijk - Watteay - 68.824 (Holland)
  • 10. Mercedes Verweij - Four Seasons - 67.441 (Holland)
  • 11. Jeroen Hamelink - Zanzibar - 67.412 (Holland)
  • 12. Suzanne van de Ven - D'Avicci - 67.029 (Holland)
  • 13. Josefine Hoffmann - Honnerups Driver - 66.647 (Denmark)
  • 14. Jeanine Nekeman - Vlingh - 66.588 (Holland)
  • 15. Nathalie Wahlund - Cerano Gold - 65.588 (Sweden)
  • 16. Marijke van Giesen - Esther SVN - 65.294 (Holland)
  • 17. Joanna Thurman Baker - Highcliffe Apollo - 64.588 (Great Britain)
  • 18. Marijke van Giesen - Diva  - 64.176 (Holland)
  • Lina Jonsson - Quentin - ELI (Sweden)
  • Piia Salminen - Don Diamond - RET (Finland)

Under 25 - Short Grand Prix
Judges: De Bel, Stukelj, Truppa, Warren Davey, Leyman

  • 1. Jasmien de Koeyer - Esperanza - 73.821  (Holland)
  • 2. Jeanine Nieuwenhuis - TC Athene - 71.513  (Holland)
  • 3. Lisanne Zoutendijk - Watteau - 69.590  (Holland)
  • 4. Lina Jonsson - Quentin - 69.359 (Sweden)
  • 5. Bianca Nowag - Sir Hohenstein  - 68.974 (Germany)
  • 6. Emma Jonsson - Donizetti - 68.385 (Sweden)
  • 7. Beata Soderberg - Fiorano - 68.000 (Sweden)
  • 8. Josefine Hoffmann - Honnerups Driver - 67.462 (Denmark)
  • 8. Bianca Nowag - Luciano - 67.462 (Germany)
  • 10. Suzanne van de Ven - D'Avicci - 67.103  (Holland)
  • 11. Carlijn Huberts - Watoeshi - 66.974  (Holland)
  • 12. Claire Gallimore - Annette Ballerina - 66.949 (Great Britain)
  • 13. Jeanine Nekeman - Vlingh - 66.538  (Holland)
  • 14. Joanna Thurman Baker - Highcliffe Apollo - 66.000 (Great Britain)
  • 15. Marijke van Giesen - Diva - 65.692  (Holland)
  • 16. Marijke van Giesen - Esther SVN - 65.410  (Holland)
  • 17. Mercedes Verwey - Four Seasons - 64.410  (Holland)
  • 18. Piia Salminen - Don Diamond - 63.410 (Finland)
  • Nathalie Wahlund - Cerano GOld - ELI (Sweden)
  • Jeroen Hamelink - Zanzibar - ELI  (Holland)

Under 25 - Kur to Music
Judges: de Bel, Halsall, Tissot, Sanders, Truppa

  • 1. Jeanine Nieuwenhuis - TC Athene - 74.725  (Holland)
  • 2. Jasmien de Koeyer - Esperanza - 74.625  (Holland)
  • 3. Emma Jonsson - Donizetti - 72.325 (Sweden)
  • 4. Lisanne Zoutendijk - Watteau - 70.875  (Holland)
  • 5. Josefine Hoffmann - Honnerups Driver - 70.175 (denmark)
  • 6. Bianca Nowag - Luciano - 69.250 (Germany)
  • 7. Carlijn Huberts - Watoeshi - 69.150  (Holland)
  • 8. Claire Gallimore - Annette Ballerina - 68.375 (Great Britain)
  • 9. Joanna Thurman Baker - Highcliffe Apollo - 68.075 (Great Britain)
  • 10. Suzanne van de Ven - D'Avicci - 68.060  (Holland)
  • 11. Beata Soderberg - Fiorano - 67.025 (Sweden)
  • 12. Jeanine Nekeman - Vlingh - 66.975  (Holland)
  • 13. Marijke van Giesen - Diva - 66.930  (Holland)
  • 14. Mercedes Verweij - Four Seasons - 61.475  (Holland)
  • Lina Jonsson - Quentin - RET (Sweden)

Grand Prix
Judges: Lehrmann, de Wolff, Halsall, Schwennesen, Baarup

  • 1. Malin Wahlkamp Nilsson - Eddieni -  72.043% (Sweden)
  • 2. Laurence Roos - Fil Rouge -   71.587% (Belgium)
  • 3. Marlies van Baalen - Ben Johnson -  71.217% (Holland)
  • 4. Danielle Heijkoop - Badari -     70.522% (Holland)
  • 5. Thamar Zweistra - Hexagons Double Dutch - 70.413% (Holland)
  • 6. Emma Hindle - Romy del Sol -  70.348% (Great Britain)
  • 7. Patrick  van der Meer - Chinook - 70.239% (Holland)
  • 8. Stephanie de Frel - Calrieta H - 69.326% (Holland)
  • 9. Sonke Rothenberger - Santiano R - 68.826% (Germany)
  • 10. Mikaela Fabricius-Bjerre - Skovlunds Gamin G -  68.804% (Finland)
  • 11. Christa Larmoyeur - Aston Martin NL -  68.435% (Holland)
  • 12. Vicky Thompson Winfiel - Mango Jacaro -  68.326% (Great Britain)
  • 12. Sara Gallop - Bandreo -    68.326% (Great Britain)
  • 14. Mary Hanna - Calanta - 68.152% (Australia)
  • 15. Willow Kemp - Dragon Heart -  67.739% (Great Britain)
  • 16. Jordi Domingo - Sonata DSH -  67.674% (Spain)
  • 17. Mai Tofte Olesen - Rustique -  67.478% (Denmark)
  • 18. Juliette Ramel - Wall Street JV -  67.457% (Sweden)
  • 19. Juliane Burfeind - Devanto -   67.087% (Germany)
  • 20. Jordi Domingo - Dolman -     67.043% (Spain)
  • 21. Jana Kun - Larry Labond -   66.935% (Germany)
  • 22. Warwick McLean - Sir Heinrich M -  66.565% (Australia)
  • 23. Mikaela Fabricius Bjerre - Bellissimo L -  66.326% (Finland)
  • 24.  Ryunosuke Kuroda - Bellatre DES -  66.109% (Japan)
  • 25. Valentina Truppa - Ranieri -  65.913% (Italy)
  • 26.  Lynne Maas - Eastpoint - 65.500% (Holland)
  • 27. Niina Nilosaari - KOM Ragdoll -  64.043% (Finland)
  • 28. Valentina Truppa - Sauvignon -   62.130% (Italy)
  • 29. Maxime van der Vlist - Bailey -  61.630% (Holland)
  • 30. Kate Dwyer - Snowdon Faberge -  61.196% (Ireland)
  • 31. Gabriele Kiefer - Watson - 60.870% (Cyprus)
  • 32.  Ryunosuke Kuroda - Rostropowitsch NRW - 56.957% (Japan)
  • Agatha  van der Lei - Caron - ELI (Holland)
  • Christiane Schuarte - Vanqueur - DNS/RET (Boznia)
  • Anna Kasprzak - Rock Star - DNS (Denmark)

Grand Prix - Consolation 
Judges: Baarup, De Bel, Halsall

  • 1. Agatha van der Lei - Caron - 69.420  (Holland)
  • 2. Maxime van der Vlist - Bailey - 66.884  (Holland)
  • 3. Gabriele Kiefer - Watson - 58.225 (Cyprus)

Grand Prix Special
Judges: Leyman, Andersson, de Wolf, Schwennesen, Sanders

  • 1. Malin Wahlkamp Nilsson - Eddieni - 73.574 (Sweden)
  • 2. Laurence Roos - Fil Rouge - 71.553 (belgium)
  • 3. Jordi Domingo - Sonata DSH - 69.319 (Spain)
  • 4. Mary Hanna - Calanta - 68.191 (Australia)
  • 5. Juliette Ramel - Wall Street JV - 68.149 (Sweden)
  • 6. Stephanie de Frel - Calrieta H - 67.745  (Holland)
  • 7. Valentina Truppa - Ranieri - 66.979 (Italy)
  • 8. Sara Gallop - Bandreo - 66.809 (Great Britain)
  • 9. Mikaela Fabricius Bjerre - Skovlunds Gamin G - 66.596 (Finland)
  • 10. Warwick McLean - Sir Heinrich M - 66.468 (Australia)
  • 11. Jana Kun - Larry Labond - 64.298 (Germany)
  • 12. Willow Kemp - Dragon Heart - 60.213 (Great Britain)
  • Kate Dywer - Snowdon Faberge - ELI (Ireland)

Grand Prix Kur to Music
Jugdes: Vint-Warmington, van Daele, De Bel, Nivele, Stukelj

  • 1. Marlies van Baalen - Ben Johnson - 77.025 (Holland)
  • 2. Danielle Heijkoop - Badari - 74.450  (Holland)
  • 3. Thamar Zweistra - Hexagon's Double Dutch - 73.835  (Holland)
  • 4. Patrick van der Meer - Chinook - 73.575  (Holland)
  • 5. Emma Hindle - Romy del Sol - 73.150 (Great Britain)
  • 6. Sonke Rothenberger - Santiano R - 71.250 (Germany)
  • 7. Juliane Burfeind - Devanto - 70.735 (Germany)
  • 8. Mai Tofte Olesen - Rustique - 70.475 (Denmark)
  • 9. Jordi Domingo - Dolman - 68.600 (Spain)
  • 10. Mikaela Fabricius Bjerre - Bellissimo L - 68.510 (Finland)
  • 11. Niina Nilosaari - Kom Ragdoll - 68.325 (Finland)
  • 12. Vicky Thompson Winfield - Mango Jacaro - 68.085 (Great Britain)
  • 13. Christa Larmoyeur - Aston Martin NL - 67.485  (Holland)
  • 14. Ryonsuke Kuroda - Bellatre DES - 66.815 (Japan)
  • 15. Lynne Maas - Eastpoint - 65.785  (Holland)